קמח 100% וקמח 80%

קמח 100% אשר נטחן בשלמותו כולל נבט החיטה.

קמח 80% אשר נטחן בשלמותו כולל נבט החיטה,מופרדים ממנו מעט שהוא כערך 20% יחסית לכמות הסובין.

 

יש לציין שהרבה טבעונים והומיאופתים ממליצים על קמח 80% זהו קמח שנותן את הבריאות בצורה איכותית קלה לעיכול ויש בה את המעלות המצויינות והבריאות של קמח מלא.

 

האריזה

  1. שקים איכותיים שמיד לאחר הטחינה נשלחים לבית הלקוח או נכנסים לחדר קירור.
  2. אריזת קמח רובינפלד נארזת בטכנולוגיה משוכללת שמוציאה מן השקית את החמצן, והרווח מן הדבר מתחלק ל2 חלקים: האחד, העובדה שאין בשקית חמצן, אין שום בע"ח שיכול לחיות או להתפתח ללא חמצן. המעלה השניה, מבחינה בריאותית הקמח כמעט ואינו מתחמצן, שהרי בסמוך לטחינתות הוא נארז ללא חמצן ושומר על הערכים הבריאותיים והויטמינים ומקבלים קמח טרי יותר שנשמר לאורך זמן!

 img_9097

הניקיון

המפעל עובר ניקיון יומיומי לפי הנחיות מומחי בד"ץ העדה חרדית, וביום שישי מגיע צוות מוגדל של פועלים שמגיעים לכל הפינות והסדקים ש מפרקים ומזיזים כל דבר ומגיעים לניקיון מקסימאלי שרק קמח רובינפלד יכול לתת.

 

הכשרות

ועדת הכשרות שע"י העדה החרדית מפעילה צוות מומחים בנושאי חרקים אשר מלווה אותם יחידת מחקר ומעבדה משוכללת בנושא חרקים. אנו גאים, שמחים ורגועים, שמומחי הבד"ץ העד"ח והאחראים על נושא הטיפול בחרקים בעד"ח, הרב שמואל שטרנפלד וסגנו הר' יהושע קלפהולץ, מלווים אותנו בעצה ובהתייעלות תמידית לתת לכם את הקמח הבריא ביותר, הטעים ביותר, והכשר ביותר.

 

האפיה

משתמשים במתכונים רגילים (היות והקמח מהחיטה והטחינה מאוד איכותי ניתן להשתמש במתכונים רגילים)

מומלץ ללוש לישה ארוכה כ-10 דקות.

ההתפחה ארוכה כי בסה"כ זה קמח מלא.

הפרשת חלה- זכות גדולה לבית יהודי אשר זוכה לעשות הפרשת חלה שהבית מתברך והעיסה מתברכת וזו סגולה ידועה להרבה נושאים, כחינוך ילדים, פרנסה, לידה קלה. אגב, בתקופה שהיה מחסור בחיטה הרב הגאון ר' יצחק זילברשטיין חתן הרב אלישיב הכריז ואמר שאחת מסיבות המחסור, כי נשים לא זוכות לעשות הפרשת חלה. ומובא בשם ר' יואל מסאטמר שמפורסם הדבר שאם אישה היתה יודעת את הכח העצום שיש בהפרשת חלה היתה קופצת באמצע הלילה אפילו לעשות בצק בשביל הפרשת חלה!!!

האפיה והתוצאות טובות ובריאות, כיף ותענוג לכל בית להשתבח וליהנות מהתוצאות המחמאות של קמח מלא רובינפלד.

  • כתובת: קדושת לוי 80, ביתר עילית
  • טלפון: 02-5805552
  • דוא"ל: 5805552kr@gmail.com
  • שעות מענה טלפוני:

    א - ה 08:30 - 16:00